Lalilu to butikowe, angielskojęzyczne przedszkole w sercu Starej Ochoty oparte na twórczym podejściu do edukacji i bliskościowych relacjach. Tworzymy zgrany i energiczny zespół nauczycieli z różnych stron świata. Pracujemy w nieformalnej atmosferze opartej na wzajemnym szacunku i zaufaniu. Jesteśmy otwarci, tolerancyjni i pełni ciekawości wobec otaczającego świata. 

W związku z rozwojem przedszkola, planujemy powiększenie naszego zespołu o Kierownika Projektów – wszechstronne stanowisko obejmujące szeroki wachlarz zadań, zwykle kojarzonych ze stanowiskiem wicedyrektora. 

Jeżeli jesteś osobą zorganizowaną, kreatywną i samodzielną to jest to oferta dla Ciebie!

Na tym stanowisku każdy dzień będzie inny! Twoim zadaniem może być równie dobrze organizacja pikniku dla dzieci jak i uporządkowanie dokumentacji biurowej czy zmiana wystroju przedszkola. Spodziewaj się zarówno dni z tabelką, jak dni w ciągłym ruchu, w bezpośredniej pracy z naszymi nauczycielami lub rodzicami.

Zakres obowiązków osoby na tym stanowisku jest częściowo zdefiniowany ale w pewnym zakresie tez otwarty i będzie zależał od kompetencji i predyspozycji kandydatki / kandydata.

Jakich szukamy kompetencji?

  • doświadczenia w pracy w przedszkolu, żłobku, szkole lub innej instytucji edukacyjnej
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • świetnej organizacji pracy, uważności na detale oraz umiejętności planowania (często będziesz organizować prace innym)
  • bardzo dobrych zdolności komunikacyjnych oraz umiejętności pracy w grupie 
  • zorientowania na potrzeby innych i gotowości do niesienia wsparcia (rodzicom, nauczycielom a czasem tez bezpośrednio dzieciom)
  • samodzielności, proaktywnego podejścia, wewnętrznej motywacji i chęci do działania
  • kreatywności (cześć projektów będziesz tworzyć sama / sam) 
  • umiejętności zgrabnego formułowania myśli w mowie i piśmie
  • sprawnego posługiwania się MS Office
  • znajomość zasad NVC będzie dodatkowym atutem

Co oferujemy?

Szeroką niezależność w działaniu i swobodę w kształtowaniu swojego harmonogramu pracy, duże wsparcie w rozwiązywaniu problemów, możliwość współudziału w dalszym rozwoju Lalilu, fantastyczną atmosferę, naturalny codzienny kontakt z językiem angielskim, realny rozwój zawodowy i osobisty. Konkurencyjne wynagrodzeniem (zależne od doświadczenia), rosnące wraz ze stażem pracy. Ponadto proponujemy prywatną opiekę medyczną a także wsparcie w relokacji w przypadku osób spoza Warszawy.

Wymiar etatu: 75-100%

Jeżeli czujesz, ze to oferta dla Ciebie, skontaktuj się z nami i napisz krótko co Cię zainteresowało w naszym ogłoszeniu. Będziemy też wdzięczni za CV lub inne, krótkie podsumowanie Twojej dotychczasowej ścieżki zawodowej.

Na odpowiedzi czekamy pod adresem: rekrutacja@lalilu.edu.pl