Anna
2021-06-19
Verified
Niewątpliwie największą zaletą jest wspaniała kadra nauczycieli i realizowany przez nich program. Dzieci rozwijają się artystycznie, poznają język angielski w sposób naturalny, nauka matematyki też dzieje się „jakby mimochodem”. Duży wybór zajęć dodatkowych, regularne wizyty teatrzyku i innych ciekawych gości. Kuchnia była również decydującym dla nas aspektem przy wyborze przedszkola. Uwielbiany przez dzieci i rodziców Pan Wojtek, wyczarowuje wraz ze swoją ekipą wspaniałe dania. Wszystko w duchu eko i gotowane na miejscu. Do tego estetyczna przestrzeń, tak rzadko spotykana w innych placówkach.
Katarzyna M
2021-05-11
Verified
Moim zdaniem największa zaleta przedszkola jest przyjazny, zaangażowany i stały zespol nauczycieli, a także wyjatkowo przemyślana metodyka pracy z dziećmi. Obecnie moje trzecie dziecko jest w placówce i mam niezmiennie zachwyt i poczucie bezpieczeństwa, ze trafiło w tak dobre ręce. Moje starsze dzieci dzięki Lalilu płynnie posługują się językiem angielskim, a dodatkowo bardzo rozwinęły się muzycznie (grają na instrumentach). Większości dzieci które znamy z Lalilu dostały się do najlepszych szkół w Warszawie (oblegana szkoła Bednarska czy anglojęzyczna Kanadyjska), ale także do szkół muzycznych. Cenimy Lalilu za niesamowicie ciepła atmosferę i nastawienie na dobro i rozwój dzieci - ten widziany każdego dnia, ale tez ten dostrzegany po latach w innych placówkach.
Adele Helena Reut
2021-04-27
Verified
Lalilu is the best! From experience in three countries, four cities (Cambridge, Warsaw, Berlin and Bremen) and a total of six very good kindergartens. Thank you ❤️
Małgorzata Pieróg
2021-03-20
Verified
Dwójka naszych dzieci uczęszcza do Lalilu. Jesteśmy związani z tym miejscem już 3 rok. Zarówno żłobek jak i przedszkole urzekły nas od samego początku a patrząc na postępy i codzienne zadowolenie dzieci tylko się utwierdzamy w przekonaniu, że to był najlepszy wybór. Bardzo cenimy domową atmosferę, za którą niewątpliwie odpowiadają wychowawcy w poszczególnych grupach jak i super zdrową i smaczną kuchnię. Wychowawcy wkładają całe swoje serce aby dzieci czuły się dobrze i miały moc atrakcji jednocześnie angażując się w ich rozwój. Codzienne zabawy uczą i rozwijają dzieci a kreatywność nauczycieli czasem zadziwia chyba ich samych :-p Ciepłe miejsce tworzone przez wspaniały zespół.
Diana Edelbieva
2021-03-12
Verified
Moje córki chodzą do Lalilu i bardzo lubią swoje przedszkole. Jest tam domowa, ciepła atmosfera, pyszna i zdrowa kuchnia. Dzieciaki maja świetne zabawy, uczą się, mają zajęcia muzyczne, artystyczne i sportowe. Codziennie widzę jak dużo daje to przedszkole moim dzieciom, jak szybko i ładnie nie rozwijają. Dla mnie jednym z najwiekszych atutów Lalilu to osoby, które tam pracują. Panie są profesjonalistkami, są cieple, uśmiechnięte i opiekuńcze. Moje dzieci są szczęśliwe w Lalilu, dlatego szczerze polecam to miejsce! 🙂
Wacław Hołówko
2021-03-08
Verified
Two of my children attend Lalilu. They both love this place and welcome every morning there with a smile on their faces. Teachers put a lot of effort and heart into care and education. It is really a place to recommend!
Mariam Amirova
2021-03-01
Verified
I can say for sure that Lalilu is a unique place with its homelike atmosphere; very dedicated, empathetic and supportive teachers; creative and rich curriculum and last but not least excellent and healthy food made right on site! What else could you wish for your kids?!  My both kids are attending this kindergarten and I feel secure they are in good hands. I feel truly happy they're daily 'nourished' with knowledge getting through trying on their own, doing experiments and crafts and through play. The list of activities kids do in Lalilu seems to be endless starting from music classes all the kids are in love with and ending with physical education in a big sports hall with a plenty of room for little ones to let loose. I see my kids 'grow' intellectually day by day and how happy they are to come back to that 'wonderland' every morning. Lalilu crew always comes up with great ideas getting both kids and parents involved. I recommend this place big time! It's worth every penny!
prokofiewna
2021-01-25
Verified
Dwie moje córeczki chodziły do tego przedszkola i nie wyobrażam sobie trafić lepiej. Lalilu to wyjątkowe miejsce wypełnione przyjazna atmosfera, ciepłem rodzinnym, gdzie dzieci czuja się jak u siebie - swobodnie i bezpiecznie. Opiekunowie to po prostu fajni ludzie - oddani, zaangażowani i widać, ze kochają to co robią. Dzieci pod ich skrzydłami wręcz rozkwitają, a ich rozwój jest wszechstronny. Moje dziewczynki zanurzone w języku angielskim na codzień chłonęły go jak gąbka.Lalilu to trochę jak drugi dom, gdzie dzieciom tez wpaja się wartości, uczy empatii, zaraza pasja, gdzie wychowanie i edukacja po prostu się „dzieją” przy okazji, poprzez zabawę i zanurzenie, a także dzięki mocnym relacjom z opiekunami. A wszystko to w pięknej przestrzeni, która cieszy oko i przy akompaniamencie muzyki (czasem nawet improwizowanej na żywo przez nauczycieli pasjonatów:)) Poza tym w Lalilu ludzie się po prostu lubią i przyjaźnią - dzieci, rodzice, opiekunowie, a te znajomosci/więzi pozostają na lata. Każdemu polecamy i będziemy polecać Lalilu, bo to nie tylko miejsce oferujące wysoka jakość (angielski, świetne jedzenie, bogata oferta zajęć dodatkowych, wyjatkowe wnętrze etc) ale przede wszystkim magiczne miejsce z dusza. Polecamy!

butikowe

miejsce

Lalilu to miejsce pełne ciepła, radości, muzyki i twórczej energii. Miejsce, w którym dzieci czują się szczęśliwe i bezpieczne. Wyróżnia nas domowa atmosfera, dbałość o detale i indywidualne podejście zorientowane na uczucia i potrzeby dzieci.
sprawdź

Własna kuchnia w przedszkolu to dzisiaj wyjątek. Wojtek Gurtiaków, nasz szef kuchni, opracowuje jadłospisy w odpowiedzi na potrzeby naszych dzieci, ma stały kontakt zarówno z dziećmi, jak i nauczycielami i rodzicami. Wiemy jak ważne jest, aby dzieci od początku miały kontakt ze zdrowym, jakościowym jedzeniem. Nawyki żywieniowe z dzieciństwa mają niebagatelny wpływ na to jak jemy jako dorośli, dlatego w Lalilu jemy zdrowo. Wszystko przygotowywane jest przez nas, od podstaw, z najlepszych sezonowych składników. Kuchnia Lalilu zaopatruje się u sprawdzonych dostawców. Świeżo upieczony przez siebie chleb dostarcza nam Pani Zosia a kurczaka wolnowybiegowego Pan Zygmunt. Posiłki podawane są dzieciom od razu po przygotowaniu, świeże, bez konieczności ich podgrzewania. Zwracamy uwagę na sposób przygotowania potraw (unikamy smażenia), zawartość cukru w daniach, ograniczamy dania mączne na rzecz kasz. Sami przyrządzamy wszystkie dania,desery, wypieki – nie zadowalają nas gotowce i półprodukty. Dzieci dostają naturalny, pyszny i prawidłowo zbilansowany posiłek – śniadanie, obiad i podwieczorek.

Jadłospis zmienia się wraz z porami roku – zimą nie ma potraw wychładzających organizm i odwrotnie latem dominują owoce i warzywa, a dzieci prawie cały rok jadają ważne dla odporności organizmu kiszonki. Zup nie zabielamy, nie zagęszczamy i nie gotujemy na kościach. Nie używamy sztucznych „sklepowych” przypraw ani glutaminianu sodu, soi i koncentratów, sztucznych barwników i żadnej chemii spożywczej. W Lalilu pijemy wodę oraz robione przez nas koktajle z warzyw i owoców.

Dla dzieci o specjalnych potrzebach żywieniowych Wojtek przygotowuje osobne jadłospisy, które są konsultowane z rodzicami. Są to m.in. diety wegetariańskie, bezmleczne i bezglutenowe.

Wczesne dzieciństwo to okres kiedy uczymy sie smaku. Warto to wykorzystać.Dla Wojtka gotowanie to w równym stopniu zawód, jak i pasja, co powoduje, że jest prawdziwym gejzerem kulinarnych pomyslów i nie ustaje w żywieniowych poszukiwaniach.W menu ciągle pojawiają się nowe dania, ktore poszerzają kulinarne horyzonty dzieci. Nie są to typowo dziecięce smaki, ale okazuje się, że dzieci je lubią! W kuchni jak w sztuce – chodzi o proporcje i harmonię. Dzieci to deceniają, uwielbiają Wojtka i jego kuchnię :)

Wojtek prowadzi w Lalilu warsztaty kulinarne z dziećmi. Pieczemy babeczki, gotujemy zupy, miksujemy koktajle. Dzieci uczestniczą w całym procesie powstawania potrawy – od umycia składników i krojenia, do „podglądania” efektów w piecu. Dowiadują się dzięki temu,czym jest świeże, zdrowe jedzenie i jak ugotować prawdziwe dania korzystając z prostych przepisów i świetnych składników. Zaangażowanie dzieci we wszystkie etapy powstawania jedzenia pozwala im doświadczyć radości płynącej ze wspólnego gotowania a przy okazji zachęca niejadków do próbowania zdrowych dań. Wspólne gotowanie to ważna część programu Lalilu. Również ze swoimi nauczycielami, native speakerami, dzieci poznają i przygotowują dania brytyjskie i amerykańskie. A to, co same ugotują, smakuje im najlepiej!

100%

angielski

W Lalilu rozmawiamy tylko po angielsku. W każdej grupie pracuje na stałe nauczyciel z Wielkiej Brytanii lub Stanów Zjednoczonych.
dowiedz się więcej

siła

kreatywności

Elastyczność myślenia i pasja tworzenia wpisane są w nasze każde działanie. Nieszablonowe podejście do zabawy i nauki, oparte o nasz autorski program, pozwala dzieciom w pełni rozwinąć swój kreatywny potencjał.
sprawdź

Własna kuchnia w przedszkolu to dzisiaj wyjątek. Wojtek Gurtiaków, nasz szef kuchni, opracowuje jadłospisy w odpowiedzi na potrzeby naszych dzieci, ma stały kontakt zarówno z dziećmi, jak i nauczycielami i rodzicami. Wiemy jak ważne jest, aby dzieci od początku miały kontakt ze zdrowym, jakościowym jedzeniem. Nawyki żywieniowe z dzieciństwa mają niebagatelny wpływ na to jak jemy jako dorośli, dlatego w Lalilu jemy zdrowo. Wszystko przygotowywane jest przez nas, od podstaw, z najlepszych sezonowych składników. Kuchnia Lalilu zaopatruje się u sprawdzonych dostawców. Świeżo upieczony przez siebie chleb dostarcza nam Pani Zosia a kurczaka wolnowybiegowego Pan Zygmunt. Posiłki podawane są dzieciom od razu po przygotowaniu, świeże, bez konieczności ich podgrzewania. Zwracamy uwagę na sposób przygotowania potraw (unikamy smażenia), zawartość cukru w daniach, ograniczamy dania mączne na rzecz kasz. Sami przyrządzamy wszystkie dania,desery, wypieki – nie zadowalają nas gotowce i półprodukty. Dzieci dostają naturalny, pyszny i prawidłowo zbilansowany posiłek – śniadanie, obiad i podwieczorek.

Jadłospis zmienia się wraz z porami roku – zimą nie ma potraw wychładzających organizm i odwrotnie latem dominują owoce i warzywa, a dzieci prawie cały rok jadają ważne dla odporności organizmu kiszonki. Zup nie zabielamy, nie zagęszczamy i nie gotujemy na kościach. Nie używamy sztucznych „sklepowych” przypraw ani glutaminianu sodu, soi i koncentratów, sztucznych barwników i żadnej chemii spożywczej. W Lalilu pijemy wodę oraz robione przez nas koktajle z warzyw i owoców.

Dla dzieci o specjalnych potrzebach żywieniowych Wojtek przygotowuje osobne jadłospisy, które są konsultowane z rodzicami. Są to m.in. diety wegetariańskie, bezmleczne i bezglutenowe.

Wczesne dzieciństwo to okres kiedy uczymy sie smaku. Warto to wykorzystać.Dla Wojtka gotowanie to w równym stopniu zawód, jak i pasja, co powoduje, że jest prawdziwym gejzerem kulinarnych pomyslów i nie ustaje w żywieniowych poszukiwaniach.W menu ciągle pojawiają się nowe dania, ktore poszerzają kulinarne horyzonty dzieci. Nie są to typowo dziecięce smaki, ale okazuje się, że dzieci je lubią! W kuchni jak w sztuce – chodzi o proporcje i harmonię. Dzieci to deceniają, uwielbiają Wojtka i jego kuchnię :)

Wojtek prowadzi w Lalilu warsztaty kulinarne z dziećmi. Pieczemy babeczki, gotujemy zupy, miksujemy koktajle. Dzieci uczestniczą w całym procesie powstawania potrawy – od umycia składników i krojenia, do „podglądania” efektów w piecu. Dowiadują się dzięki temu,czym jest świeże, zdrowe jedzenie i jak ugotować prawdziwe dania korzystając z prostych przepisów i świetnych składników. Zaangażowanie dzieci we wszystkie etapy powstawania jedzenia pozwala im doświadczyć radości płynącej ze wspólnego gotowania a przy okazji zachęca niejadków do próbowania zdrowych dań. Wspólne gotowanie to ważna część programu Lalilu. Również ze swoimi nauczycielami, native speakerami, dzieci poznają i przygotowują dania brytyjskie i amerykańskie. A to, co same ugotują, smakuje im najlepiej!

pasja

do muzyki

Nie wyobrażamy sobie życia bez muzyki! Każdego dnia dzieci doświadczają radości płynącej z muzykowania - śpiewamy i gramy na wielu instrumentach. Prowadzimy też własny chór.
dowiedz się więcej

własna

kuchnia

W Lalilu, dzięki własnej kuchni, gotują nie tylko nasi kucharze ale również dzieci. Dzięki warsztatom kulinarnym otwierają się na nowe smaki i wyrabiają zdrowe nawyki, które pozostaną z nimi na całe życie.
poznaj naszą kuchnię

to my

rodzinne

relacje

W Lalilu dobrze bawią się nie tylko dzieci, ale też ich rodzice. Lubimy wspólnie świętować i czuć, że razem tworzymy to miejsce.

nasze

wartości

Szacunek, tolerancja, współpraca i wrażliwość społeczna to nasze najważniejsze wartości. Pokazujemy dzieciom jak żyć w harmonii – zarówno ze sobą, jak i i ze światem.
poznaj nasze wartości

odwiedź nas