Kontakt

Anna
2021-06-19
Verified
Niewątpliwie największą zaletą jest wspaniała kadra nauczycieli i realizowany przez nich program. Dzieci rozwijają się artystycznie, poznają język angielski w sposób naturalny, nauka matematyki też dzieje się „jakby mimochodem”. Duży wybór zajęć dodatkowych, regularne wizyty teatrzyku i innych ciekawych gości. Kuchnia była również decydującym dla nas aspektem przy wyborze przedszkola. Uwielbiany przez dzieci i rodziców Pan Wojtek, wyczarowuje wraz ze swoją ekipą wspaniałe dania. Wszystko w duchu eko i gotowane na miejscu. Do tego estetyczna przestrzeń, tak rzadko spotykana w innych placówkach.
Katarzyna M
2021-05-11
Verified
Moim zdaniem największa zaleta przedszkola jest przyjazny, zaangażowany i stały zespol nauczycieli, a także wyjatkowo przemyślana metodyka pracy z dziećmi. Obecnie moje trzecie dziecko jest w placówce i mam niezmiennie zachwyt i poczucie bezpieczeństwa, ze trafiło w tak dobre ręce. Moje starsze dzieci dzięki Lalilu płynnie posługują się językiem angielskim, a dodatkowo bardzo rozwinęły się muzycznie (grają na instrumentach). Większości dzieci które znamy z Lalilu dostały się do najlepszych szkół w Warszawie (oblegana szkoła Bednarska czy anglojęzyczna Kanadyjska), ale także do szkół muzycznych. Cenimy Lalilu za niesamowicie ciepła atmosferę i nastawienie na dobro i rozwój dzieci - ten widziany każdego dnia, ale tez ten dostrzegany po latach w innych placówkach.
Adele Helena Reut
2021-04-27
Verified
Lalilu is the best! From experience in three countries, four cities (Cambridge, Warsaw, Berlin and Bremen) and a total of six very good kindergartens. Thank you ❤️
Małgorzata Pieróg
2021-03-20
Verified
Dwójka naszych dzieci uczęszcza do Lalilu. Jesteśmy związani z tym miejscem już 3 rok. Zarówno żłobek jak i przedszkole urzekły nas od samego początku a patrząc na postępy i codzienne zadowolenie dzieci tylko się utwierdzamy w przekonaniu, że to był najlepszy wybór. Bardzo cenimy domową atmosferę, za którą niewątpliwie odpowiadają wychowawcy w poszczególnych grupach jak i super zdrową i smaczną kuchnię. Wychowawcy wkładają całe swoje serce aby dzieci czuły się dobrze i miały moc atrakcji jednocześnie angażując się w ich rozwój. Codzienne zabawy uczą i rozwijają dzieci a kreatywność nauczycieli czasem zadziwia chyba ich samych :-p Ciepłe miejsce tworzone przez wspaniały zespół.
Diana Edelbieva
2021-03-12
Verified
Moje córki chodzą do Lalilu i bardzo lubią swoje przedszkole. Jest tam domowa, ciepła atmosfera, pyszna i zdrowa kuchnia. Dzieciaki maja świetne zabawy, uczą się, mają zajęcia muzyczne, artystyczne i sportowe. Codziennie widzę jak dużo daje to przedszkole moim dzieciom, jak szybko i ładnie nie rozwijają. Dla mnie jednym z najwiekszych atutów Lalilu to osoby, które tam pracują. Panie są profesjonalistkami, są cieple, uśmiechnięte i opiekuńcze. Moje dzieci są szczęśliwe w Lalilu, dlatego szczerze polecam to miejsce! 🙂
Wacław Hołówko
2021-03-08
Verified
Two of my children attend Lalilu. They both love this place and welcome every morning there with a smile on their faces. Teachers put a lot of effort and heart into care and education. It is really a place to recommend!
Mariam Amirova
2021-03-01
Verified
I can say for sure that Lalilu is a unique place with its homelike atmosphere; very dedicated, empathetic and supportive teachers; creative and rich curriculum and last but not least excellent and healthy food made right on site! What else could you wish for your kids?!  My both kids are attending this kindergarten and I feel secure they are in good hands. I feel truly happy they're daily 'nourished' with knowledge getting through trying on their own, doing experiments and crafts and through play. The list of activities kids do in Lalilu seems to be endless starting from music classes all the kids are in love with and ending with physical education in a big sports hall with a plenty of room for little ones to let loose. I see my kids 'grow' intellectually day by day and how happy they are to come back to that 'wonderland' every morning. Lalilu crew always comes up with great ideas getting both kids and parents involved. I recommend this place big time! It's worth every penny!
prokofiewna
2021-01-25
Verified
Dwie moje córeczki chodziły do tego przedszkola i nie wyobrażam sobie trafić lepiej. Lalilu to wyjątkowe miejsce wypełnione przyjazna atmosfera, ciepłem rodzinnym, gdzie dzieci czuja się jak u siebie - swobodnie i bezpiecznie. Opiekunowie to po prostu fajni ludzie - oddani, zaangażowani i widać, ze kochają to co robią. Dzieci pod ich skrzydłami wręcz rozkwitają, a ich rozwój jest wszechstronny. Moje dziewczynki zanurzone w języku angielskim na codzień chłonęły go jak gąbka.Lalilu to trochę jak drugi dom, gdzie dzieciom tez wpaja się wartości, uczy empatii, zaraza pasja, gdzie wychowanie i edukacja po prostu się „dzieją” przy okazji, poprzez zabawę i zanurzenie, a także dzięki mocnym relacjom z opiekunami. A wszystko to w pięknej przestrzeni, która cieszy oko i przy akompaniamencie muzyki (czasem nawet improwizowanej na żywo przez nauczycieli pasjonatów:)) Poza tym w Lalilu ludzie się po prostu lubią i przyjaźnią - dzieci, rodzice, opiekunowie, a te znajomosci/więzi pozostają na lata. Każdemu polecamy i będziemy polecać Lalilu, bo to nie tylko miejsce oferujące wysoka jakość (angielski, świetne jedzenie, bogata oferta zajęć dodatkowych, wyjatkowe wnętrze etc) ale przede wszystkim magiczne miejsce z dusza. Polecamy!

odwiedź nas