Zespół

Największą wartością w Lalilu są ludzie. Nasz zespół kształtował się przez lata. Tworzą go dojrzali ludzie z prawdziwa pasją, szerokich horyzontach, pełni ciekawości i miłości do dzieci. Wszystkich nas łączy otwartość na nieszablonowe podejście do edukacji, potrzeba ciągłego rozwoju i poznawania nowych metod pracy z dziećmi.

Zespół Lalilu jest bardzo międzynarodowy – są wśród nas native speakerzy z Wielkiej Brytanii i
Stanów Zjednoczonych a także asystenci z innych krajów świata. Blisko współpracujemy, inspirując
się nawzajem. Szkolimy się na bieżąco w obszarze pedagogiki i psychologii, aby inspirujący sposób
towarzyszyć dzieciom w odkrywaniu świata.

Nasze nauczycielki (i nauczyciele!) to osoby ciepłe, empatyczne, troskliwe, odpowiedzialne, o wysokiej kulturze osobistej, a do tego kreatywne i muzykalne! To osoby, które potrafią odnaleźć w sobie dziecko, mają fantazję, dużo spontaniczności a także talentów, którymi dzielą się z dziećmi na co dzień.

Nasz zespół to nie tylko nauczyciele. Naszym skarbem są również kucharze, uwielbiani zarówno przez dzieci, jak i rodziców, którzy codziennie niestrudzenie zamieniają zdrowe składniki w przepyszne dania.

W prawidłowym rozwoju dzieci wspierają nas również psycholog i logopeda związani z Lalilu od lat. Są wśród nas też nauczyciele gry na instrumentach, instruktorzy sportowi, artyści i inni specjaliści – wszyscy to prawdziwi mistrzowie swoich dziedzin.