Butikowe miejsce

Lalilu to miejsce pełne ciepła, radości, muzyki i twórczej energii. Miejsce, w którym dzieci czują się szczęśliwe i bezpieczne. Nawiązują pierwsze przyjaźnie, poznają samych siebie i rozwijają samodzielność. Wyróżnia nas domowa atmosfera, dbałość o detale, estetyka wnętrz i indywidualne podejście zorientowane na uczucia i potrzeby dzieci. Każda grupa znajduje się pod troskliwą opieką trzech, przypisanych na stałe nauczycieli.

Pasja do muzyki

Dzieci do lat 3 mają unikalną wrażliwość na rozwój uzdolnień muzycznych i warto z tego skorzystać! W Lalilu ciągle rozbrzmiewa śpiew i dźwięk instrumentów. Stymulujące środowisko pozwala dzieciom w pełni poczuć muzykę. Dzieci w Lalilu zaczynają śpiewać zanim nauczą się mówić.

Angielski

W żłobku, przez cały dzień, dzieci mają kontakt z językiem angielskim. W każdej grupie obecny jest na stałe nauczyciel anglojęzyczny, który bawi się, śpiewa i rozmawia z dziećmi wyłącznie po angielsku. Szczególna wrażliwość na poznawanie języka we wczesnym dzieciństwie sprawia, że dzieci bez wysiłku wchodzą na ścieżkę dwujęzyczności.

Bliskie relacje

Uwielbiamy się przytulać! W kontakcie z dziećmi opieramy się na idei rodzicielstwa bliskości i porozumienia bez przemocy Marshalla Rosenberga. Uczucia i potrzeby każdego dziecka traktujemy z uwagą i szacunkiem. Bliskie relacje, które budujemy z dziećmi od pierwszego dnia w żłobku, sprawiają, że czują się one kochane i bezpieczne. Blisko współpracujemy też z rodzicami, wspierając ich w nowej roli.

Własna eko kuchnia

W Lalilu gotujemy na miejscu, pysznie i ekologicznie. Używamy wyłącznie produktów najwyższej jakości od sprawdzonych, lokalnych dostawców. Nawyki żywieniowe z dzieciństwa mają niebagatelny wpływ na to jak jemy jako dorośli, dlatego w Lalilu zachęcamy dzieci do próbowania nowych smaków. I na tym polu mamy wiele sukcesów – najwięcej dokładek dzieci zjadają właśnie w żłobku!

Ruch i spacery

W Lalilu kochamy ruch i kontakt z przyrodą! Wychodzimy na dwór każdego dnia przez cały rok. Mamy własny plac zabaw specjalnie przystosowany dla dzieci żłobkowych. Ponadto, dzięki wygodnym 6-osobowym wózkom, korzystamy z okolicznych parków, gdzie podczas spacerów dzieci poznają przyrodę.

Sensoryka

Małe dzieci poznają świat wszystkimi zmysłami. W Lalilu stymulujemy wzrok, słuch, węch, dotyk i smak - ciągle coś ugniatamy, lepimy, rozdzieramy, malujemy, przelewamy i przesypujemy. Tworzymy ścieżki sensoryczne i autorskie zabawki z naturalnych materiałów, które dają dzieciom możliwość naturalnej ekspresji.

Rodzinne relacje

W Lalilu dobrze bawią się nie tylko dzieci, ale też ich rodzice. Lubimy wspólnie świętować i czuć, że razem tworzymy to miejsce.

Nasze wartości

Szacunek, tolerancja, współpraca i wrażliwość społeczna to nasze najważniejsze wartości. Pokazujemy dzieciom jak żyć w harmonii – zarówno ze sobą, jak i i ze światem.

Odwiedź nas